Produkty pszczele

Apiterapia, metoda profilaktyki i leczenia przy pomocy produktów pszczelego pochodzenia. Proste przepisy na leki z udziałem miodu, propolisu, pyłku pszczelego. Wpływ spożywania miodu, propolisu, pyłku na zdrowie. Sprzedaż produktów pszczelich prosto z pasieki. Pasieka położona jest w starym sadzie daleko od dróg i obiektów przemysłowych.
  1. Miód pszczeli a zdrowie. Znaczenie miodu w profilaktyce i leczeniu chorób układu oddechowego, pokarmowego, krążenia, nerwowego, moczowego, chorób skóry, narządu wzroku, leczeniu alergii.
  2. Przepisy na leki z udziałem miodu. Proste przepisy przydatne w profilaktyce i leczeniu chorób układu oddechowego, pokarmowego, krążenia, moczowego, chorób skóry, narządów wzroku, leczeniu alergii. Ponadto przydatne przepisy z miodem w kuchni, kosmetyce.
  3. Pyłek pszczeli, co to jest, jego skład chemiczny, właściwości odżywcze i lecznicze. Zastosowanie pyłku pszczelego w odżywianiu, lecznictwie, kosmetyce. Przepisy z pyłkiem pszczelim, dawki dzienne, kuracje pyłkowe. Pierzga pszczela, jej skład i zastosowanie.
  4. Propolis pszczeli, co to jest, właściwości lecznicze propolisu. Zastosowanie propolisu w profilaktyce i leczeniu chorób układu oddechowego, pokarmowego, chorób skóry, ran, oparzeń, odmrożeń i innych. Proste przepisy na leki z udziałem propolisu. Kit pszczeli to inna nazwa propolisu.
  5. Który miód najlepszy? Czy miód powoduje próchnicę zębów? Itd. Zgrupowane tu zostały najczęściej zadawane pytania przez klientów pasieki. Jeśli masz pytania związane z stosowaniem produktów pszczelich, zanim wyślesz list lub zadzwonisz zapoznaj się z odpowiedziami na powtarzające się pytania.